Serwis Komputerowy Bielsko-Biała Net-Top

FAQ - CZYLI PYTANIA I ODPOWIEDZI


1. Jakich firm naprawiacie komputery i laptopy?

- Naprawiamy wszystkie marki komputerów i laptopów oraz sprzęt komputerowy dostępny na rynku.

2. Czy utracę swoje dane z komputera lub laptopa ?
- Jeśli zachodzi potrzeba reinstalacji systemu operacyjnego lub formatowania dysku twardego zawsze informujemy o tym klienta. Klient podejmuje decyzję czy mamy zabezpieczyć Jego dane. Wyjątkiem jest dysk twardy, który uległ uszkodzeniu, wtedy informujemy o tym klienta i przedstawiamy mu istniejące możliwości odzyskania danych. Zawsze zalecamy wykonanie kopii zapasowej ważnych danych zanim dostarczą Państwo komputer lub laptopa do serwisu. Zgodnie z regulaminem serwisu oświadczasz, że zabezpieczyłeś wszystkie swoje dane.

3. Czym jest Pogotowie Komputerowe ?
- Pogotowie Komputerowe jest to mobilny serwis komputerowy, który przyjeżdża do Ciebie i rozwiązuje problem na miejscu - już nie musisz martić się o dojazd i utratę czasy - Pogotowie Komputerowe przyjedzie do Ciebie !!!

4. Co zrobić z zalanym laptopem ?
-W przypadku zalania laptopa należy jak natychmiast odłączyć zasilacz i wyjąć baterie, oraz jak najszybciej dostarczyć laptopa do serwisu. Im wcześniej dostaniemy laptopa tym większe prawdopodobieństwo jego naprawy.

5. Jak długo trwa naprawa ?
- Na to pytanie ciężko odpowiedzieć - zazwyczaj udaje się naprawić każdy komputer tego samego dnia lud następnego dnia roboczego, jeżeli będzie to trwało dłużej zostaną Państwo powiadomieni przez serwisanta.

6. Czy na wykonaną usługę naprawy komputera dostanę gwarancję ?
- Oczywiście - serwis komputerowy wydaje gwarancję na każdą naprawę komputera.

7. Komputer wydaje różne dziwne dźwięki i piski, co się dzieje ?
- Mógł się uszkodzić jeden z wentylatorów, lub wystarczy docisnąć karte graficzną lub pamięć RAM - wyłącz komputer i skontaktuj się z Pogotowiem Komputerowym.

8. Laptop spadł mi na ziemię, dziwnie stuka i cały czas się zawiesza, co robić ?
- Prawie zawsze do uderzenie uszkodzeniu ulegadysk twardy komputera. Wyłącz laptopa i zadzwoń do Nas.

9. Mój laptop strasznie się grzeje i strasznie hałasuje, co robić ?
- Laptopy poprzez otwory wentylacyjnę wciągają kurz do środka obudowy, może to być przyczyną wysokiej temperatuje i uszkodzeniea laptopa. Najlepiej wykonywać czyszczenie wnętrza obudowy okresowo, pozwala to na prawidłowe działanie sprzętu bardzo długo.

10. Kupiłem router, podłączyłem go i mam Internet - czy muszę coś jeszcze konfigurować?
- Oczywiście, jeśli jest to router bezprzewodowy to być może właśnie wszyscy Twoi sąsiedzi cieszą się darmowym Internetem już nie mówiąc o bezpieczeństwie Twoich danych. Zadzwoń zabezpieczymy Twój komputer.

Tagi: Serwis komputerowy Bielsko, Naprawa komputera, Naprawa Laptopa, Pogotowie komputerowe Bielsko - Biała, serwis komputerowy, naprawa komputera, naprawa laptopów, laptopa.

FAQ - czyli Pytania i Odpowiedzi Monitoring przemysłowy, kamery, rejestratoryStrona WWW jest kojarzona z frazami: serwis komputerowy bielsko, serwis laptopów bielsko, naprawa laptopów bielsko, naprawa komputerów bielsko, usługi informatyczne bielsko, pogotowie komputerowe bielsko, odzyskiwanie danych bielsko, naprawa komputera bielsko