NET-TOPNET-TOP

OUTSOURCING IT

Specjalizujemy się w świadczeniu pełnozakresowych usług outsourcingowych, czyli przejmowaniu odpowiedzialności za całe obszary IT w firmie. Rozwiązanie to umożliwia naszym Klientom koncentrację na rozwoju ich podstawowej działalności i optymalizację kosztów obsługi informatycznej.

Kompleksowa opieka informatyczna zapewni Państwu bezpieczeństwo oraz wsparcie w rozwoju firmy. Podpisanie umowy serwisowej gwarantuje stałe wizyty specjalistów oraz natychmiastową pomoc w razie awarii sprzętu komputerowego.

Zdarzające się awarie, usterki sprzętowe czy powolna praca komputerów, powodujące trudności i przestoje w prowadzeniu firmy przestaną być dla Państwa kłopotem i pozwolą skupić się na działalności firmy. Zajmiemy się kompleksowo obsługą informatyczną oraz pomożemy przy użytkowaniu sprzętu komputerowego oraz oprogramowania. Podpowiemy jak efektywniej korzystać ze sprzętu komputerowego w Państwa pracy. Zajmiemy się prawidłowym utrzymaniem Państwa komputerów, programów oraz urządzeń peryferyjnych.

Dokładne warunki współpracy ustalane są indywidualnie w zależności od Państwa potrzeb. Cechuje nas duża elastyczność w stosunku do wymogów klienta.
Jeśli są Państwo zainteresowani zawarciem z nami umowy, prosimy o kontakt. Umówimy wówczas wizytę naszego pracownika w Państwa firmie w celu uzgodnienia szczegółów współpracy.