Serwis Komputerowy Bielsko-Biała Net-Top

TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH


Firma Net-Top zajmuje się tworzeniem przejrzystych i funkcjonalnych stron internetowych, które przyciągają nowych klientów oraz umożliwiają przedstawienie na całym świecie wizerunku firmy. Dodatkowo oferujemy również pozycjonowanie stron internetowych, co umożliwia łatwe i szybkie odszukanie Państwa firmy w wyszukiwarce internetowej wśród wielu innych przedsiębiorstw z tej samej branży. .
Tworzenie stron WWW, aktualizacja serwisów WWW, Sklepy InternetoweW RAMACH USŁUG ZWIĄZANYCH Z TECHNOLOGIĄ WWW WYKONUJEMY:PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCH / wykonanie nowych stron / modernizacja stron WWW oraz serwisów internetowych / wykonanie grafiki / aktualizacja stron WWW

ADMINISTRACJA STRON INTERNETOWYCH / nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem strony / wprowadzanie zmian i poprawek / uaktualnianie stron /

POZYCJONOWANIE STRON INTERNETOWYCH / promowanie stron internetowych / linki sponsorowane / pozycjonowanie SEO / Google Awords /


Co daje posiadanie strony internetowej?

Strona internetowa pełni szereg ważnych funkcji. W zależności od charakteru prowadzonej działalności, jej zakresu i rozmiaru mogą się one zmieniać. Bez względu jednak na rodzaj działalności każda strona internetowa stanowi wizytówkę firmy, przedstawiającej pokrótce jej ofertę oraz dostarczając informacji o kontakcie. W wielu przypadkach strony WWW stanowią rozbudowaną platformę kontaktową, za pośrednictwem której można uzyskać odpowiedzi na wiele pytań, porozmawiać on-line z przedstawicielem firmy.

Strony internetowe spełniają również funkcję handlową. Czasem stanowią one uzupełnienie już istniejących kanałów sprzedaży, w wielu jednak przypadkach cały system dystrybucji produktów lub usług firmy odbywa się przez Internet.

Żeby jednak strona internetowa spełniała swoje zadania, musi być przede wszystkim przemyślana i dobrze zaprojektowana. Strony estetyczne i z ciekawą zawartością, posiadające intuicyjną obsługę pracują na swoich właścicieli, zdobywając przychylność klientów. Podobnie jak podejście do Klienta, strony internetowe mogą dobrze świadczyć o firmie; jednak strony źle wykonane, często brzydkie, nie dostarczające wartościowych informacji, z różnymi błędami, odpychają.


Co to jest pozycjonowanie strony WWW i co dzięki temu zyskujemy?

Optymalizacja stron internetowych jest bardzo ważnym etapem pozycjonowania. Optymalizacja jest jednocześnie koniecznym, wstępnym etapem pozycjonowania. Ze względu na konieczność znacznej przebudowy struktury witryny lub z powodu braku wiedzy administratora, optymalizacja jest często pomijana.

Optymalizacja polega na zmianie kodu witryny w taki sposób, aby treść strony była wartościowa dla wyszukiwarek internetowych i miała szanse na najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania.

Dla wielu osób optymalizacja polega tylko na zmianie metatagów. To ważny etap, ale witryna poddana takim zabiegom może być daleka od optymalnej i jej szanse na osiągnięcie wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania będą znacznie mniejsze, niż w przypadku witryny przygotowanej kompleksowo.

Pozycjonowanie to przede wszystkim promocja firmy, jej produktów bądź usług. Coraz więcej osób poszukuje informacji w Internecie, dlatego też pozycjonowanie opiera się na promowaniu stron internetowych. Najnowsze badania wskazują, że 93% Internautów szuka informacji o produktach i usługach właśnie w wyszukiwarkach. W Polsce wiodącą wyszukiwarką jest www.google.pl

Dzięki działaniom związanym z pozycjonowaniem link do strony internetowej pojawia się na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwarek internetowych. Działania rozpoczynają się od wyboru odpowiednich słów kluczowych, po wpisaniu których, strona ma się wysoko wyświetlać w wynikach wyszukiwania. Następnie prowadzone są działania optymalizacyjne w obrębie pozycjonowanego serwisu, wdrażana jest również strategia budowania odnośników zewnętrznych. Wynikiem tych działań jest wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania po wpisaniu w okienko wyszukiwania wybranych słów kluczowych. Jest ona niezwykle ważna, gdyż miejsce, które zajmie strona WWW ma znaczenie dla szukających informacji. Badania wskazują, że ograniczają oni przeglądanie listy wynikowej do dwóch pierwszych stron. Efekty takiej formy promocji są zatem ogromne.

Tagi: Tworzenie stron WWW, projektowanie stron internetowych, strony internetowe, grafika www, pogotowie komputerowe Bielsko - Biała, serwis komputerowy, naprawa komputera, naprawa laptopów, laptopa.

FAQ - czyli Pytania i Odpowiedzi Monitoring przemysłowy, kamery, rejestratoryStrona WWW jest kojarzona z frazami: serwis komputerowy bielsko, serwis laptopów bielsko, naprawa laptopów bielsko, naprawa komputerów bielsko, usługi informatyczne bielsko, pogotowie komputerowe bielsko, odzyskiwanie danych bielsko, naprawa komputera bielsko