SIECI KOMPUTEROWE

SIECI KOMPUTEROWE

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo kompleksową obsługę sieci komputerowych począwszy od fachowej pomocy w zaprojektowaniu i wyborze odpowiednich komponentów i urządzeń dla państwa sieci, przez wykonanie prac związanych z jej budową oraz uruchomieniem a skończywszy na późniejszej opiece serwisowej. Wykonujemy następujące usługi sieciowe: budowa sieci firmowej i domowej, konfiguracja sieci przewodowej LAN i bezprzewodowej, konfiguracja routerów przewodowych i bezprzewodowych, tworzenie sieci LAN, WLAN i WiFi, zabezpieczenie sieci LAN i WiFi.

 

ODZYSKIWANIE DANYCH

ODZYSKIWANIE DANYCH

Nasza firma oferuje odzyskiwanie danych z dysków twardych HDD, SSD, kart pamięci, pendrive'ów, telefonów komórkowych i innych. Możemy odzyskać dane niezależnie od rodzaju uszkodzenia, systemu plików czy systemu operacyjnego.

SERWIS KOMPUTEROWY

SERWIS KOMPUTEROWY

Serwisujemy komputery zarówno stacjonarne jak i laptopy uwzględniając przy tym potrzeby, możliwości oraz wymagania naszych klientów. Dysponujemy dużym zapleczem części serwisowych co umożliwia nam szybką i sprawną naprawę. Zajmujemy się serwisem sprzętowym jak dostarczaniem profesjonalnego oprogramowania. W ramach serwisu komputerowego wykonujemy: diagnozowanie usterek sprzętowych (pamięci, procesory, karta graficzne, karta sieciowe, napędy optyczne, dyski twarde, płyty główne, zasilacze, monitory), usuwanie usterek sprzętowych, konserwacja i czyszczenie komputera, doradztwo przy zakupie komputera czy podzespołów, sprzedaż sprzętu komputerowego, modernizacja komputerów i laptopów, diagnozowanie i usuwanie usterek programowych, czyszczenie rejestru, usuwanie wirusów, czyszczenie i defragmentacja dysków i rejestrów, naprawa istniejących systemów operacyjnych, doradztwo przy zakupie oprogramowania, systemów operacyjnych, instalacja i konfiguracja systemów antywirusowych, pakietów biurowych i innych.

AUDYT IT

AUDYT IT

Usługa kierowana jest do Klientów o dużym zapotrzebowaniu na infrastrukturę teleinformatyczną w swoim przedsiębiorstwie. Audyt IT pozwala na przeprowadzenie dokładnej analizy dotychczas posiadanych zasobów informatycznych w firmie oraz zaplanowanie w przyszłości nakładów na dział informatyczny. W ramach audytu informatycznego wykonywane jest min.: sprawdzenie stanu infrastruktury informatycznej w tym sprawdzenie stanu technicznego sprzętu komputerowego i urządzeń peryferyjnych; ocena zabezpieczeń; sprawdzenie licencji i ich zgodności z  zainstalowanym oprogramowaniem itp. Po przeprowadzeniu audytu Klientowi zostają przekazane informacje odnośnie dalszych działań w ramach inwestycji w infrastrukturę informatyczną przedsiębiorstwa. Raport z audytu zawiera min. informacje na temat zmian – czy i jakie zmiany powinny zostać wprowadzone.

SZKOLENIA IT

SZKOLENIA IT

Nasze szkolenia mają na celu rozwój kompetencji uczestników i wzrost efektywności działania pracowników w Twojej firmie. Dostosowujemy je do Twoich oczekiwań, jak i wymogów współczesnego rynku. Wieloletnie doświadczenia biznesowe łączymy z ciągłym podnoszeniem kwalifikacji oraz poziomu jakości świadczonych usług. Dla wszystkich użytkowników komputerów i sprzętu IT oferujemy szkolenia  z  procedur korzystania z zasobów  informatycznych, dzięki czemu infrastruktura informatyczna przedsiębiorstwa działa sprawniej i jest bezpieczniejsza.