USŁUGI INTERNETOWE

TWORZENIE STRON WWW

Nasza firma zajmuje się tworzeniem przejrzystych i funkcjonalnych stron internetowych, które przyciągają nowych klientów oraz umożliwiają przedstawienie na całym świecie wizerunku firmy. Strony internetowe spełniają również funkcję handlową. Czasem stanowią one uzupełnienie już istniejących kanałów sprzedaży, w wielu jednak przypadkach cały system dystrybucji produktów lub usług firmy odbywa się przez Internet.

USŁUGI INTERNETOWE

ADMINISTRACJA STRON WWW

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym oraz kompleksowym administrowaniem stronami internetowymi. Niezależenie czy chcesz wymienić tylko część tekstu lub grafikę czy masz dla nas o wiele bardziej skomplikowane zadanie z chęcią udzielimy Ci takiej pomocy. Administracja stron internetowych obejmuje: umieszczanie wpisów, dodawanie lub podmiana zdjęć lub grafik, umieszczanie i informowanie o nowościach i promocjach, zmiany wybranych części witryny według wskazania klienta, wprowadzanie chronicznych aktualizacji lub zmian, nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem strony.

USŁUGI INTERNETOWE

POZYCJONOWANIE STRON WWW

Oferta naszej firmy obejmuje pozycjonowanie stron internetowych umożliwiające łatwe i szybkie odszukanie Państwa firmy w wyszukiwarce internetowej wśród wielu innych przedsiębiorstw z tej samej branży. Bardzo ważnym i jednocześnie koniecznym etapem pozycjonowania jest optymalizacja stron internetowych. Ze względu na konieczność znacznej przebudowy struktury witryny lub z powodu braku wiedzy administratora, optymalizacja jest często pomijana. Optymalizacja polega na zmianie kodu witryny w taki sposób, aby treść strony była wartościowa dla wyszukiwarek internetowych i miała szanse na najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania. Dla wielu osób optymalizacja polega tylko na zmianie metatagów. To ważny etap, ale witryna poddana takim zabiegom może być daleka od optymalnej i jej szanse na osiągnięcie wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania będą znacznie mniejsze, niż w przypadku witryny przygotowanej kompleksowo.
Pozycjonowanie to przede wszystkim promocja firmy, jej produktów bądź usług. Dzięki działaniom związanym z pozycjonowaniem link do strony internetowej pojawia się na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwarek internetowych. Działania rozpoczynają się od wyboru odpowiednich słów kluczowych, po wpisaniu których, strona ma się wysoko wyświetlać w wynikach wyszukiwania. Następnie prowadzone są działania optymalizacyjne w obrębie pozycjonowanego serwisu, wdrażana jest również strategia budowania odnośników zewnętrznych. Wynikiem tych działań jest wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania. Jest ona niezwykle ważna, gdyż miejsce, które zajmie strona WWW ma znaczenie dla szukających informacji. Efekty takiej formy promocji są zatem ogromne.